Aktuality | Menu | Program | Kde nás najdete | Otevírací doba
O kavárně
| Galerie | Návštěvní kniha | Partneři | Kontakt
 
 
Caffè L’Antico


Pravá italská káva s dlouholetou tradicí. Tradiční pomalé, 18ti minutové pražení s následným schlazením pouze čerstvým vzduchem. Káva s fantasticky hustou krémovou pěnou.

Web: www.caffelantico.cz
 
 
 
 
 
Fashionshop


Autorizovaný on-line dealer anglických značek Lydc London, Dsuk a Anna Smith. Dopřejte si Anglii ve vaší ulici. Začněte chodit vlevo! Kabelky, retro tašky, peněženky, pásky, botky, batůžky, aj. S prázdnou neodejdete!

Web: www.fashionshop.cz
 
 
 
 
 
Full Moon


V kavárně naleznete a můžete zakoupit většinu čísel hudebního magazínu Fullmoon, který píše o muzice, ale není typickým hudebním časopisem. Moderní styl a erudovaný pohled na současnou hudbu otevřeně mísí se subjektivními pohledy.

Web: www.fullmoonmagazine.cz
 
 
 
 
 
Charity Gums


Chutnají stejně skvěle, jako žvýkačky z reklam. Ale proč nudit starým klišé o kvalitním produktu, co osvěží dech po neuvěřitelně dlouhou dobu? Pro nás je tohle samozřejmost. A chceme nabídnout víc - originální zábavu a pocit, že jste prospěli dobré věci.

Web: www.charitygums.com
 
 
 
 
 
Jablíčko


"Jablíčko" je znamení domu čp. 85 v ulici Americké armády v Sušici. Celý areál, jehož nedílnou součástí je Café Bar v Jablíčku, je od r. 1963 zapsán na státním seznamu kulturních památek.

Web: www.jablicko.net
 
 
 
 
 
Magick Disk Musick


E-shop s největší nabídkou aktuálních českých gramodesek v rozpětí stylů alternative / hard core / metal. Vinylové LP, EP, SP, originální CD, textil a jiné.

Web: http://www.madmusick.cz/
 
 
 
 
 
Móda pro baculky


Nejen štíhlé dámy se rády oblékají. E-shop s oblečením pro plnoštíhlé dámy ve velikostech 42 - 60.

Web: www.modaprobaculky.cz
 
 
 
 
 
Studio Lora


Fotografické a vizážistické studio, jež je autorem fotografií na stránkách kavárny. Zabývá se fotografiemi portrétovými, rodinnými, produktovými či svatebními, dále denním, společenským či svatebním líčením.

Web: www.fotomakeup.cz
 
 
 
 
 
ŠumavaNet.CZ


Největší informační server o Šumavě. Portál s tématy Šumava, ubytování na Šumavě, cyklotrasy a turistika na Šumavě, kultura, sport, Pošumaví a mnoho dalšího.

Web: www.sumavanet.cz
 
 
 
 
 
Sušické kulturní centrum


Sušické kulturní centrum je tepnou kulturního života na Sušicku. Je živou, pulsující, neustále se vyvíjející organizací, jejímž zřizovatelem je město Sušice.

Web: www.kulturasusice.cz
 
 
 
 
 
Visual Messenger


Autor loga kavárny "v Jablíčku". Na reklamním trhu působí již 15 let. Za tu dobu pracoval pro významné přímé zadavatele i pro přední reklamní agentury. Jeho loga skvěle fungují, stejně jako corporate identity a brand design velkých i menších společností.

Web: www.visualmessenger.cz
 
 
 
 
TOPlist 
 
v Jablíčku | Café & Bar © 2012-2017